tepe

TR - ENG

OPTIPOINT 410 IP TELEFON

410 IP Telefon

 
■ G.722 genişband codec’ini kullanarak eşsiz bir ses kalitesi sunmaktadır.

■ HiPath 3000, 4000 veya 5000 gibi gerçek zamanlı IP sistemlerinin tümüyle bağlantı kurabilmektedir.

■ 802.3af standartlarıyla uyum içinde, ister yerel bir kaynak, ister Power over Ethernet (PoE) kullanılarak çalıştırılabimektedir.

■ Kullanılan donanım ve yazılım platformu gelecekteki özellikleri karşılamaya ve SIP VoIP gibi VoIP standart protokollerini uygulamaya açıktır.

Digital set 400 ip

OptiPoint 410 telefon ailesi, geçerli abone gereksinimlerini karşılayan dört model sunmaktadır. OptiPoint 410 telefon ailesi maliyetlerinizi sadece uygun maliyetli IP şebekeler üzerinden ses haberleşmesini sağlayarak değil ayrıca uzaktan idare, istasyonların yer değiştirmesi gibi basit tak ve kullan seçenekleriyle de kontrol altında tutar. İster bir duvar telefonu ister gösterişli bir yönetici telefon, hiçbir şey optiPoint 410 ailesi için imkansız değildir.

Ek olarak, optiPoint 410 Standard ve Advance ile isteğe bağlı olarak kullanılabilecek olan dokunmatik ekran modülü sayesinde;

→ internet WAP browser,

→ sesli arama

→ elektronik notebook (ENB) gibi uygulamalar kullanılabilmektedir.

Seçenekler:

→ optiPoint 410 entry

OptiPoint 410 entry uygun maliyetli ve IP telefon olarak başlangıç düzeyinde bir seçenektir. OptiPoint 410 entry; kapı giriş, resepsiyon veya koridor gibi ortak kullanılan alanlarda kullanılabilir. CTI uyumlu olup, sekiz fonksiyon tuşu vardır. Sesi ve zili ayarlamak için 2 tane kontrol tuşu bulunmaktadır. Az özellik ve temel seviye bir IP telefon isteyen kullanıcılar için ideal çözümdür.

→ optiPoint 410 economy

optiPoint 410 Entry’ye ek olarak, hareketli 2 satırlı alfanumerik LCD ekranında arayanın ismini veya numarasını gösterir. Etkileşimli ve kolay öğrenilebilir, optiGuide kullanıcı arayüzü için bulunan 3 diyalog ve 12 fonksiyon tuşu ile bütün telefon servislerini destekler. OptiPoint 410 economy ofisler (VoIP ve CTI ‘ın avantajlarını kullanmak isteyen orta büyklükteki kurumlar), hoteller gibi yerlerde kullanılabilir.

→ optiPoint 410 standard

Modüler, yüksek kaliteli, full duplex optiPoint 410 standard; çağrı merkezleri, konferans salonları için gereken herşeye sahiptir. Optipoint 410 economy’deki özelliklerin yanısıra 2 adaptör yuvası, bir kulaklık ve 2 adete kadar eklenen cihazlar için 1 arayüzü de bulunur. OptiPoint 410 standard üzerinde LAN’a direk olarak bağlanmayı sağlayan entegre 10/100 Mbps mini-switch de bulunmaktadır. Bu sayede masadaki bilgilsayar için ayrı bir data ucu getirmeye gerek kalmamaktadır.

→ optiPoint 410 advance

OptiPoint 410 advance teknolojik malzemelerin önemli olduğu ve yerlerde ve yöneticiler için uygun bir model. 4 satır, arkadan aydınlatmalı LCD ekranı ve 19 adet fonksiyon tuşu ile çağrıları idare etmek artık çok daha kolay. Adaptör yuvası ve USB Master portu sayesinde geniş bir uygulama yelpazesine kavuşmak mümkün olabilmektedir. Mükemmel ses kalitesi ve full duplex hoparlörü optiPoint 410’la çalışmayı gerçek bir keyfe dönüştürür. OptiPoint dokunmatik ekran modulü (display module) desteği, entegre kulaklık bağlantı olanağı ve 2 adet adaptör yuvasıyla geniş haberleşme imkanları sunar.